Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Suplement BRONCHIX LIQ 1l CAVALOR- wspomaganie układu oddechowego!

2022-01-26
Suplement BRONCHIX LIQ 1l CAVALOR- wspomaganie układu oddechowego!

Syrop ten zapewnia szybką ulgę w przypadku trudności w oddychaniu wpływających na górne drogi oddechowe, w szczególności ból gardła lub śluz powstały w wyniku podrażnienia. Chociaż łaskotanie w gardle jest często tymczasowe, jest jednak irytujące i nieprzyjemne dla konia. Cavalor Bronchix Liq zawiera mieszankę ekstraktów roślinnych, które ułatwiają oddychanie i wspomagają oraz łagodzą drogi oddechowe.

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU - KLUCZOWE SKŁADNIKI:

Łaskotanie w gardle może mieć wiele przyczyn, m.in. wdychane cząsteczki, alergie, warunki pogodowe lub nadpobudliwy koń. Podrażnienia mogą chwilowo zanikać, ale pojawiają się ponownie z wzmożoną „siłą”. Często ciało produkuje śluz, aby uwięzić i wydalić obce cząsteczki z dróg oddechowych. Podczas gdy kaszel jest naturalnym odruchem, Cavalor Bronchix Liq może pomóc uczynić go bardziej skutecznym i łatwiejszym dla konia, ponieważ pozwala na szybsze usunięcie środków drażniących, które ten kaszel powodują. Koniom, którym przeszkadza uporczywy śluz, można również szybko pomóc wrócić do formy dzięki kilku dniom stosowania Cavalor® Bronchix Liq i obfitemu spacerowi. To rozluźnia śluz i pozwala go łatwiej odkrztuszać.

Cavalor Bronchix Liq składa się z aromatycznych ekstraktów roślinnych (takich jak Pinus sylvestris, eukaliptus, oregano i rozmaryn), które są znane ze swoich wykrztuśnych i kojących właściwości. Składniki zapewniają szybkie rezultaty. Ułatwiają nie tylko oddychanie konia, ale mają także korzystny wpływ na cały układ oskrzeli.

SPOSÓB UŻYCIA:

Skropić 25 ml paszę dwa razy dziennie przez co najmniej 5 dni.

Maksymalna ilość na zwierzę dziennie = 100 ml.

Cavalor Bronchix Liq nadaje się do stosowania podczas zawodów. Należy jednak zawsze przestrzegać zalecanej dziennej dawki.

Wskazówka: Jeśli Twój koń kaszle na początku każdej sesji treningowej lub potrzebuje dodatkowego wsparcia, Cavalor® Bronchix Liq można również podawać doustnie bezpośrednio przed jazdą.

Opk. 1 L

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 1196 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Polecam
2024-05-15
Szybka realizacja zamienia . Atrakcyjne ceny . Polecam
pixel